Nowa oferta terapeutyczna!

Z przyjemnością przekazujemy wieści o nawiązaniu współpracy z terapeutą uzależnień Jackiem Żegnałkiem, który poprowadzi zajęcia dla osób uzależnionych w naszym stowarzyszeniu!

Serdecznie zapraszamy wszelkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach, które odbywać się będą co dwa tygodnie, w piątki o godzinie 18.00. Szczegółowy plan spotkań znajdziecie w PLANIE TYGODNIA.

Jacek Żegnałek jest terapeutą niezwykle szanowanym w naszym regionie, z ogromnym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym jako terapeuta uzależnień, tym bardziej cieszy nas fakt, że mieszkańcy naszego miasta będą mogli z tego doświadczenia skorzystać.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniach! W razie pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *