Edycja III 2017

DAVE NILAYA & DOMINIK BIEŃCZYCKI

DAVE NILAYA (godzina 20.00)

Pochodzi z Wenecji. Ten charyzmatyczny wokalista, kompozytor muzyki i autor tekstów piosenek, mieszka i występuje w Polsce od 2010 roku, współpracując z wieloma znanymi instrumentalistami oraz orkiestrami rozrywkowymi. Od początku swojej działalności w Polsce, artysta wystąpił na ponad 200 koncertach.
Przed przyjazdem do Polski artysta tworzył i współpracował z muzykami z Włoch, Szwajcarii i Senegalu, nagrywając z nimi dwa albumy autorskie: „Wood’n’Steel” (2005) i „Ex Terra” (2009) oraz pięć singli.

Jego urzekający głos i magnetyczna osobowość zostały docenione nie tylko na wielu polskich scenach, lecz również zdobyły uznanie w programach telewizyjnych, owocując serią energetycznych występów estradowych z repertuarem włoskim i angielskim w programie TVP1 -„JAKA TO MELODIA?”

TV.KONSTANTYNÓW przedstawia: Kansas Fan Festiwal 3 , zorganizowany przez Konstantynowskie Stowarzyszenie Abstynentów "Nowe Kansas" - wystąpił włoski wokalista i gitarzysta DAVE NILAYA . ZAPRASZAMY . cz . 1 .

Opublikowany przez TV Konstantynów Łódzki na 9 października 2017

TV.KONSTANTYNÓW przedstawia: Kansas Fan Festiwal 3 , zorganizowany przez Konstantynowskie Stowarzyszenie Abstynentów "Nowe Kansas" - wystąpił włoski wokalista i gitarzysta DAVE NILAYA . ZAPRASZAMY . cz . 2 .

Opublikowany przez TV Konstantynów Łódzki na 10 października 2017

JZW (JEDEN ZA WSZYSTKICH)

 JZW (godzina 18.00)

Grupa powstała 2 lata temu, ma na koncie wiele koncertów w całej Polsce. Ekipę jeden za wszystkich tworzą raperzy ALLEN pochodzący z Cieszyna, KRYZYS ze Strzelec Opolskich oraz gitarzysta KAMIL z Poznania. Trzech ludzi, trzy historie życia. Historie ludzi których zjednoczył Jeden, JEDEN, który zmarł ZA WSZYSTKICH!

TV.KONSTANTYNÓW przedstawia: "Kansas Fan Festiwal 3 " , zorganizowany przez Konstantynowskie Stowarzyszenie Abstynentów "Nowe Kansas" - występ zespołu JZW . ZAPRASZAMY . cz . 2 .

Opublikowany przez TV Konstantynów Łódzki na 5 października 2017

TRUPA TEATRALNA BSA "RODZINA" w spektaklu "7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH"

TV.KONSTANTYNÓW przedstawia: " KANSAS FAN FESTIWAL 3 " - zorganizowany przez Konstantynowskie Stowarzyszenie Abstynentów "Nowe Kansas" - " 7 Grzechów Głównych ", w wykonaniu Trupy Teatralnej BSA " Rodzina " . ZAPRASZAMY .

Opublikowany przez TV Konstantynów Łódzki na 3 października 2017

PODZIĘKOWANIA!

dla HARCERZY ze 111 KONSTANTYNOWSKIEGO SZCZEPU HARCERSKIEGO „INVICTUS”. Za przygotowanie masy nowych atrakcji, również dla dorosłych gości festiwalu!

… dla pana RYSZARDA KRAKOWSKIEGO, właściciela ZAKŁADU MASARSKIEGO w Konstantynowie Łódzkim, za udostępnienie produktów na WIELKIE GRILLOWANIE!

… dla pana HENRYKA BRZYSZCZA, burmistrza Konstantynowa Łódzkiego, za objęcie patronateu nad imprezą

… dla pani EWY CZERWIŃSKIEJ, dyrektora Konstantynowskiego Centrum Pomocy Rodzinie, za pomoc w sfinansowaniu koncertu Dave’a Nilaya.

… dla Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, za pomoc w sfinansowaniu koncertu grupy JZW.

… dla Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim, za udostępnienie własnych pomieszczeń i zapewnienie wsparcia sprzętowego. Dla Akustyków i obsługi technicznej, za profesjonalną obsługę imprezy!

… dla pracowników GMINNEGO CENTRUM INFORMACJI za pomoc w wydrukowaniu plakatów, udostępnienie wiat przystankowych, gdzie te plakaty mogły się pojawić, oraz za objęcie imprezy patronatem medialnym.

… dla ANDRZEJA KOWALSKIEGO i TV KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, za zarejestrowanie koncertów KANSAS FAN FESTIWALU, oraz za ich udostępnienie, jak również za objęcie imprezy patronatem medialnym

WSZYSTKIM GORĄCO DZIĘKUJEMY Z NADZIEJĄ, ŻE W PRZYSZŁYM ROKU ZROBIMY WSPÓLNIE JESZCZE WIĘCEJ!